Arhiiv

EASTCON TÄHISTAB JÄTKUSUUTLIKKUST!

2022 01 17

Uut aastat tuleks alustada heade kavatsustega. Seetõttu Konfutsiuse ütluse juhtimisel: „Paluge endalt palju ja oodake teistelt vähe. nii  säästetakse teid probleemidest,“ plaanivad EASTCONi ettevõtted erinevates riikides muuta oma tegevuse 2022. aastal jätkusuutlikuks ja seeläbi anda oma panuse ÜRO säästva arengu tegevuskava 2030 elluviimisse.
EASTCONi kvaliteet on elukvaliteet ja elukvaliteedi juurde kuulub ka tasakaalustatud elukeskkond. Peame püüdma seda tasakaalu säilitada nii enda kui ka tulevaste põlvede jaoks. EASTCON on aastaid pakkunud oma klientidele keskkonnasõbralikke tooteid nagu triikimis- ja aurupuhastussüsteemid, mis propageerivad keemiavaba puhastust, naturaalsest villast vooditarbeid, rasvavabu toiduvalmistamissüsteeme, õhupuhastussüsteeme, ravimivaba valuravi ja nüüd on veelgi rohkem uusi tooteid, mis edendavad säästvat käitumist. Viimasel ajal on ka toodete pakendid kujundatud jätkusuutlikuks. 
Lisaks müügile soovib EASTCON anda oma panuse ka keskkonna heaks. Näiteks Leedus kingitakse keemiavaba pesu propageerimiseks klientidele pesukastaneid, Lätis ja Eestis soovivad EASTCONi töötajad Maapäeva puhul parkidest prügi koguda. Valgevene ettevõte EASTCON plaanib projekti “Ökoloogid ja mina” raames aastaringselt korraldada klientide ja töötajatega kampaaniate seeriat, et oma tegevuse kaudu meie planeedile midagi head teha.
Säästva arengu küsimus on muutumas üha aktuaalsemaks – nii riiklikul kui ka rahvusvahelisel tasandil. Globaliseerumine, kliimamuutused, keskkonnareostus maailmamere plastikjäätmete näol, loodusvarade kahanemine – see kõik kohustab rahvusvahelist üldsust koos tegutsema. Teema mängib suurt rolli ka rahvusvaheliselt tegutsevas ettevõttes EASTCON HOLDING ning soovime oma panuse anda läbi ühise tegutsemise.

0001_internet-groesse_1642414941-17c48a777af5190d52304e9e4b3f6510.jpg