Arhiiv

EASTCON kasvab...

2023 08 11

... ja seda sõna otseses mõttes. Tänapäeva globaliseerunud maailm nõuab, et me ettevõtetena võtaksime rohkem vastutust oma keskkonna ja ühiskonna eest. Eriti Corona-pandeemia tagajärjed koos tarneahelate ebastabiilsusega ja ka Ukraina sõda, mis toob kaasa hinnatõusu, näitavad meile, et meie planeedi nappide ressursside säästmine on hädavajalik.

Globaliseerumine, digitaliseerimine, ressursside nappus ja demograafilised muutused kujundavad meie aega ja esitavad ka meile kui ettevõttele uusi väljakutseid. Kuid ka arvukad rahvusvahelisel, Euroopa, riiklikul ja piirkondlikul tasandil vastuvõetud poliitilised kokkulepped mõjutavad üha enam meie majandustegevust. Lisaks ÜRO poolt 2016. aastal vastu võetud 17 säästva arengu eesmärgi järjestikusele elluviimisele soovime säästva arengu algatusega "EASTCON Forest" seada järjekordse verstaposti jätkusuutlikkuse osas.

Algatuse aluseks on külaliskingitus, mille EASTCONi töötajad tänulikult vastu võtsid tänavuseks lohepaadivõistluseks. Ökokuubik on täidetud spetsiaalse kasvatusgranuli (kuusepuu) ja bioloogilise aeglaselt vabaneva väetisega. Hea hoolduse korral kasvavad taimed suuremateks taimedeks ja kui nad on piisavalt suured, saab neid koos puukubuga õue ümber istutada. Palju rohkem kui 60 töötajaga on tulemuseks EASTCONi kuusemets - loomulikult "Made in Germany".


0001_ecocube_1691735390-95f0826b9c70e6d8c87ebda5c38d6d7f.jpg