Arhiiv

Kõik teed viivad Rooma!

2022 10 25

Meie töötajad, kes on EASTCONi heaks aktiivselt töötanud 15 aastat, said sel kuul erilise tänukirja. Lisaks lojaalsuse medalile oli tasuta (hariduslik) reis Itaalia pealinna. Lisaks lõbutsemisele kolleegidega oli programmis muidugi ka klassikaline vaatamisväärsus, kus töötajad said teada, et tuntud ütlus "Kõik teed viivad Rooma" leegionäride päevil nii ei olnud. Vastupidi - sel ajal viisid kõik teed Roomast eemale...

Sel aastal sõitsid EASTCONi kolleegid Leedust ja Lätist, et nautida "igavese linna" ilu, kust avanes suurepärane vaade mägedelt ja suurepärane Itaalia köök – seda kõike ideaalse suveilmaga. Rääkides Itaalia köögist, kas teadsite, et Roomas saate ühes kohas maitsta kuni 150 erinevat tüüpi jäätist? Loomulikult andsid töötajad endast parima, kuid kahjuks õnnestus maitsta vaid umbes kolmandik pakutavatest sortidest.

Jalutuskäigu ajal läbi kitsaste tänavate ja avarate väljakute õppisid kolleegid palju huvitavaid üksikasju antiikajast, keskajast, renessansist ja muudest Rooma ajaloo perioodidest. Eriline esiletõstmine oli Vatikani külastamine. Põnev ajalugu ja kultuurilised aarded kiirgavad suursugusust ja jõudu, mis on lihtsalt hämmastav, kuid samal ajal mõtlemapanev.

Kolleegid ei pahanda, et keisrite ja linna asutajate arvukad nimed on juba unustatud, sest olete endaga koju kaasa võtnud teisi ilusaid mälestusi. Ja tunne, et Rooma on tõesti "igavene linn", kuhu nad tahaksid tagasi pöörduda.


0001_eastcon-rome-2022_1666704267-7cc1fa5568853fa32b874239661000ba.jpg