Arhiiv

IONISEERIVAD ÕHUPUHASTID JA KORONAVIIRUS

2020 12 07

IONISEERIVAD ÕHUPUHASTID JA KORONAVIIRUS

2020 12 07

Maailma Terviseorganisatsioon on välja kuulutanud viiruse COVID-19 pandeemia. Eksperdid teavad selle viiruse kohta endiselt vähe ja neil pole ravimite valmistamiseks piisavalt teadmisi. See viirus tekitab eriliselt probleeme eakatel ja terviseprobleemidega inimestel.

On teada, et COVID-19 viirus levib õhu kaudu nagu CoV-2 (tuntud kui SARS) ja sellel on suhteliselt pikk inkubatsiooniperiood. See tähendab, et viirusega nakatunud inimestel ei pruugi pikka aega sümptomeid olla. Inimesi,kes on nakatunuga kokku puutunud soovitatakse rahva tervise huvides end vabatahtlikult isoleerida. Mõistame COVIDiga seotud hirme ja muresid ning võtame seda tõsiselt. Seetõttu juhime teie tähelepanu tõsiasjale, et meie  ioniseerivad õhupuhastid võitlevad tõhusalt koroonaviiruse ja sarnaste viiruste vastu. Puhas õhk,  puhtad esemete pinnad kodus ja tööl on viirustevastases võitluses väga olulised komponendid.

Koroonaviirus ja õhupuhasti

Kuna viirusega inimesi ei saa antibiootikumidega ravida, soovitavad meditsiiniteenistused vältida kokkupuudet COVID-19-ga. Soovitatav on järgida hügieeni üldreegleid: pesta käsi ja vältida füüsilist kontakti teiste inimestega. Järgides uudistes toodud ettevaatusabinõusid, tahaksime teha rohkem.Head hügeeni saab täiendada hingatava õhu puhastamisega. Seetõttu pööratakse viiruse leviku tõkestamiseks palju tähelepanu vajadusele kanda kaitsemaske.

Õhukvaliteet ja COVID-19

Enamikes avalikes kohtades, mida külastate näiteks spordiklubides, kinodes jne.,on desinfitseerimitegevus suurenenud. Maailma Terviseorganisatsioon (WHO) tuletab meelde, et viirus levib õhus piisknakkuse kaudu, seetõttu on soovitatav pindu ja käepidemeid regulaarselt desinfitseerida.. Täiendavalt pindade desinfitseerimisele soovitab WHO  filtreerida ja puhastada õhku . See hõlmab ka  kaitsemaskide ja taskurätikute kandmist, et kaitsta terveid inimesi nakkuse eest. Selliseid meetmeid nimetatakse allikakontrolliks. Terved inimesed ei tohiks selliseid kaitsemaske kanda, kuid haiguste tõrje ja ennetamise keskus soovitab kõigil, eriti meditsiinitöötajatel, võtta kasutusele kõik meetmed, et kaitsta end saastatud õhu eest.

Õhupuhastaja  viiruse kaitseks 

Paigaldatud õhupuhastid aitavad küll vähendada viiruse levikut, kuid ioniseerimistehnoloogiaga kvaliteetne õhupuhasti neutraliseerib tõhusamalt viirusi ,seda  nii õhus kui ka pindadel. Kuna viirus COVID-19 levib jätkuvalt kõigis riikides, võib ioniseerimistehnoloogiaga õhupuhasti ostmine olla üks teie strateegiatest, kuidas oma kodu viiruse eest katsta. Viiruste nagu COVID-19 vastu võitlevad kõige tõhusamalt ionisaatoriga õhupuhastid.

Ionisaatori puhastatud õhk hoiab ära viiruste leviku.

 Õhupuhastussüsteemide abil saate haiguse leviku tõkestamiseks teha järgmist :     

 - desinfitseerida õhku;

 - tagada õhuringlusega hea mikrokliima;

 - puhastada õhku.

Õhupuhastites kasutatakse erinevaid õhu filtreerimise tehnoloogiaid. Mõned neist puhastavad ja filtreerivad õhku mehaaniliselt. See protsess on keeruline ja osa filtreerimata õhust võib filtreerimise ajal tagasi keskkonda pääseda. Parim lahendus õhu puhastamiseks on õhu filtreerimine ionisatsiooniprotsessi abil.

 Ioniseeriv õhupuhasti

Ioniseerimine on protsess, mis hõlmab kogu ruumi või kogu maja ja eemaldab viirused mitte ainult õhus, vaid ka esemete pinnal. See on põhjalikum õhu hooldus kodus, kui tavaline õhufiltrisüsteem. Filtrid osalevad õhupuhastusprotsessis passiivselt, nad puhastavad ainult seda, mis jääb  neid läbivas õhuvoolus . Kuid negatiivsed ioonid  neutraliseerivad õhus või teie töölaual, mööblil jne. olevad viirused. Negatiivsed ioonid seovad kahjulikke osakesi ja takistavad seeläbi nende levikut. Seepärast ongi oluline valida õhupuhasti ionisaatoriga, mis eraldab pika elueaga ioone. Enamik ionisaatoreid eraldab kas liiga palju osooni või ei eralda pika elueaga ioone. Paljud uuringud on näidanud, et ionisaatoriga õhupuhasti on efektiivne selliste viiruste vastu nagu COVID-19

EASTCON ISO intelligent ION. –ionisaatoriga õhupuhasti koos elektrostaatilise plasmafiltriga.

Elektrostaatilised plasma õhupuhastid on võimelised koguma isegi kõige väiksemaid osakesi, mida teised filtrid lasevad läbi. See tähendab, et plasmafiltriga töötavad õhupuhastid ei vähenda mitte ainult bakterite ja viiruste hulka õhus, vaid võivad koguda ka muid kahjulikke osakesi nagu tolm, suits ja õietolm. EASTCON ISO intelligent ION neutraliseerib tõhusalt õhus olevad viirused, allergeenid, bakterid, seened. Elektrostaatilise plasmafiltriga töötavad õhupuhastid genereerivad nii positiivseid kui ka negatiivseid ioone. Nende ioonide koostis sarnaneb vee koostisega, nii et need võivad vabaneda ja seostuda taas kahjulike osakestega. Kui ioonid kogunevad mürgiste osakeste ümber, jäävad nad plasmafiltrisse, mis puhastab õhku tõhusalt. Plasmaõhupuhasti tehnoloogia ei ole kallis, kuna erinevalt teistest õhupuhastidest ei vaja see sagedast filtrivahetust. Plasmaõhupuhasti energiatarve pole suur, selliste filtritega seadmed on energiasäästlikud. Tavaliselt tarbivad nad vähem energiat kui lambipirnid. Sel  ebastabiilsel ajal tahavad kõik kaitsta oma kodu ja perekonda COVID-19 viiruse eest

Kui arvate, et saate oma pere kaitset õhupuhastiga suurendada, soovitame teil kohe osta ioniseeriv õhupuhasti.

Ioniseeriva õhupuhasti EASTCON ISO intelligent ION ostmist puudutavate küsimuste korral võite helistada meile telefonil +3726403840.

 

Tervist Teile ja Teie lähedastele !

 


0001_depositphotos_345181326_l-2015-kopie_1607331702-f12489857899298accfddd42f720ee30.jpg